0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

2 Adet Penisize XL 60 Kapsül - Hediyeli

Ürün Fiyatı: 489 TL

Beyler için özel Penisize XL 60 Kapsül burada. Tüm siparişler Beylere Özel Jel Hediyelidir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin için üretilen Penisize XL, 60 kapsüllük kutularda paketlenmiş ve sadece beylerin beğenisine sunulmuştur. Hanımların kullanımına uygun değildir.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Penisize XL içerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

In English: Produced only for men, Penisize XL is packaged in boxes of 60 capsules and presented to gentlemen only. Not suitable for use by women.

It contains many different components. The list of ingredients in Penize XL, manufacturer or importer company information according to the product, authorization number, recommended use recommendation, expiry date, etc. It is located in detail on all kinds of information boxes that the user may need, such as We recommend that you read the box in detail before using it.NASIL KULLANILIR?

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilen Penisize XL Kapsül den günde en çok tek bir kapsül alınması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanım gerektirmez. Sadece ihtiyaçtan yarım saat kadar önce bol su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Önerilen miktarı aşmayın. Alkol ile beraber tüketildiğinde etkileri azalabilir.

Serin ve kuru bir ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların bulamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmaları tavsiye edilmez. Penisize XL kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Alkolle beraber tüketilmemelidir.

In English: It is recommended to take only one capsule per day from the Penize XL Capsule, which is produced only for gentlemen. Does not require regular use. It is recommended to be consumed only half an hour before the need with plenty of water. Do not exceed the recommended amount. Its effects may be reduced when consumed with alcohol.

Store in a cool and dry environment, closed and out of the reach of children. It may cause side effects in people who are allergic to the ingredients in it. If you experience such a side effect, we recommend that you stop using it and seek help from a doctor/physician. It is not recommended for people with heart, high blood pressure, cholesterol or a chronic disease (which requires regular medication). Penisize XL is definitely not a drug. It should not be used for the diagnosis or treatment of any disease. It should not be consumed with alcohol.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.