0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Adavital Form 60 Kapsül

Ürün Fiyatı: 79 TL

Ambalajında 60 adet tek kullanımlık kapsül bulunan Adavital Form

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen Ada Vital Form, 60 kapsüllük ambalajlarda paketlenmiş ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır. İçeriğindeki bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat ve son kullanma tarihleri vb. gibi kullanıcının, kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Adavital Form Kapsül den günde üç kere tercihen aç karnına tüketiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Adavital form kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.nealiyo.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.