0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Harman Bamya Tohumu 2 Adet

Ürün Fiyatı: 199 TL

İçerisinde 21 günlük içerik barındıran ve düzenli kullanımı önerilen Harman Bamya Tohumu Kürü

ÜRÜN İÇERİĞİ

İçeriğinde bir çok içerik barındıran Harman Bamya Tohumu Kürü, 42li ambalajlarda hazırlanmış ve son tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Hem hanımlar hem de beyler kullanabilirler. Düzenli kullanımı tavsiye edilen Harman Bamya Tohumu Dtks şaset formunda hazırlanmıştır ve kullanıcısına 21 gün yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır.
Bamya detks içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.  Bu bileşenlerin listesi, harman bamya tohumu kürü doğru kullanım şekli, izin numarası ya da ürünün menşeine göre imalatçı / ithalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi dış ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.NASIL KULLANILIR?

Pakedinde toplamda 21 günlük tek kullanımlık şaset toz yer almaktadır. Gün içerisinde iki kez aç karnına tüketilmesi tavsiye edilemektedir.. Kullanımı son derece basit olan Harman Bamya Tohumu pakedinden bir şaset alın ve ortalama 200 ml bir bardak suya ya da yoğurda döküp, iyice karıştırdıktan sonra çok bekletmeden tüketin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve direk güneş ışığından uzak muhafaza ediniz. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullananlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir hekime /  uzmana danışmanızı tavsiye ederiz. Harman Bamya Tohumu kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.