0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Deja Kaş ve Kirpik Serumu 3 Set

Ürün Fiyatı: 249 TL

Deja Kaş ve Kirpik Serumu 2li set bir adet kaş bir adet kirpik serumu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Her ne kadar geleneksel olarak kadınların kullanımı için imal edilsede Deja Kaş ve Kirpik Serumu, aslen unisex kullanıma uygun olarak üretilen bir serumdur. Hem beyler hem de hanımlar kullanabilirler. Sadece kaş ve kirpik bölgesinde kullanım için üretilmiştir. Gündelik kullanıma uygundur. Her bir kutu Deja Serum, kaş ve kirpik bölgesinde uygulandığı taktirde düzenli kullanımda kullanıcısına ortalama 30 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Düzenli kullanım gerektiren bir kozmetik ürünüdür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer alan Deja Kaş ve Kirpik Serumu ile alakalı ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi (üretim yeri, üretim tarihi, parti numarası, içeriğindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, ithalatçı ya da ürünün menşeine göre imalatçı firma bilgileri, izin numarası, vb.) kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Deja serum kullanımına başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.
NASIL KULLANILIR?

Deja Kaş ve Kirpik Serumu, kaş ve kirpik bölgesinde kullanıma uygun olarak imal edilen bir kozmetik ürünüdür. Günde en fazla 2 sefer, tercihen sabah 1 akşam 1 olmak kaydı ile kuru ve makyajsız kaş ve kirpiklere uygunlmak suretiyle kullanılır. Deja Serum pakedinde 2 farklı serum yer almaktadır. Her birinin üzerinde kullanım bölgeleri yazılmaktadır. Kullanım sonrasında yıkama ya da kurulama yapmanıza gerek kalmadan üzerine makyaj yapabilirsiniz. Yatmadan önce uygulayacaksanız iyice kuruduğundan emin olun.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve  çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. Direk güneş ışığı ile temas ettirmeyiniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi yan etki farkederseniz, kullanımı bırakmanızı, ilgili bölgeyi serin su ile durulamanızı  ve bir uzmana/doktora danışmasınızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yutulmaz, yenilmez ya da içilmez. Kaş ve kirpik haricinde farklı bir bölgeye Kullanılmamalıdır. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi temas durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Deja Kaş ve Kirpik Serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.


viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.