0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Eke Aloe Vera Detox Maskesi 2 Adet

Ürün Fiyatı: 150 TL

Unisex kullanıma uygun Eke marka Aloe Vera Maskesi

ÜRÜN İÇERİĞİ

Eke Aloe Vera Detox Maskesi hem hanımların, hem de beylerin kullanımına uygun olarak üretilen bir üründür. Temiz ve kuru cilde uygulanır, yeteri kadar bekledikten sonra çıkartınız. Her bir kutusu 50 ml dir. Kullanıcısına 15 gün yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Eke Aloe Vera Detox Maskesi nin kutusunda kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunu incelemenizi tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Cildinizi bol su ile temizleyin. Özellikle kullanıma başlamadan önce varsa makyajınızı çıkartın ve yüzünüzü iyice yıkadıktan sonra havlu yardımı ile kurulayın. Eke Aloe Vera Detox Maskesi bir maske fırçası ya da elinizle tüm yüzünüze uygulayın. aloe vera detox maskeyi sadece yüzünüze kullanmanızı öneririz. Kuruyana kadar ortalama 15-20 dk bekleyin. Yüzünüzü yıkayarak durulayabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak kaydı ile günde 2 kere uygulanızı tavsiye ederiz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanımı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Açık yaralarla ya da göz ile temasından sakının. Yanlışlıkla dahi temas olması durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Eke Aloe Vera Detox Maskesi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.