0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Heart Tonic

Ürün Fiyatı: 89 TL

Unisex kullanıma uygun tonik Heart Tonic

ÜRÜN İÇERİĞİ

Heart Tonic ambalajında 50 ml içerik barındıran, hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygun olarak üretilen bir üründür. Gündelik düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanımda bir şişe ortalama 15 gün kadar kullanıcısına kafi gelmektedir.

İçeriğinde bir çok farklı bileşen yer alan Heart Tonic in kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunu okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Heart Tonic ten günde 4 kere tok karnına kullanın. Bir bardak suya 1 çay kaşığı kadar heart tonic ekleyin ve üzerine de bir o kadar bal katın. Sonrasında iyice karıştıklarından emin olduktan sonra tüketin. Detaylı kullanım bilgisi için kutusu üzerini inceleyin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakıp bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Heart Tonic kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanım için uygundur.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.