0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Keto Actives 60 Kapsül - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 269 TL

UNisex kullanıma uygun 60 kapsül Keto Actives burada...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen Keto Actives Kapsül, 60 kapsüllük ambalajlarda paketlenmiş ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır. İçeriğindeki bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat ve son kullanma tarihleri vb. gibi kullanıcının, kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

In English: Keto Actives Capsule, which is produced for the use of both men and women, is packaged in 60 capsule packages and presented to you, our valuable users.

It contains many different components. The list of these components in its content, the manufacturer or the importer company information according to the product origin, the permit number, the recommended usage, the manufacturing and expiry dates, etc. It is written in detail on all kinds of information boxes that the user may need during use, such as We recommend that you read the box in detail before using it.

 

NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Keto Actives Kapsül den günde iki kere tercihen aç karnına kahvaltı ve akşam yemeklerinden yaklaşık 30 dk kadar önce tek bir kapsül şeklinde tüketiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Keto Actives kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

In English: Consume a single capsule of Keto Actives Capsule, which is produced for the use of both men and women, twice a day, preferably on an empty stomach, about 30 minutes before breakfast and dinner.

Store in a cool and dry place, tightly closed, out of direct sunlight and out of reach of children. There may be side effects in users who are allergic to the ingredients in it. As soon as you feel such a side effect, we recommend that you stop using it and seek help from a doctor / physician. We recommend that people with heart, high blood pressure, cholesterol or a chronic disease (which requires regular medication) consult their doctor. Keto Actives are definitely not drugs. It should not be used for the diagnosis or treatment of any disease.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.