0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Mirana Krem 2 Adet

Ürün Fiyatı: 159 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Mirana Cilt Bakım Kremi...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Mirana Krem kutusunda 100 ml içerik bulunan ve unisex kullanıma uygun üretilen "krem" formunda bir üründür. Masaj yaparak ilgili bölgeye uygulamak suretiyle kullanılması tavsiye edilen Mirana Cilt Kremi düzenli kullanımı önerilen bir üründür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen bulunan Mirana Cilt Bakım Kremi nin kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Mirana cilt kremi kullanmaya başlamadan önce cildinizi cilt temizleme sütü,  ya da cilt toniği ile iyice temizleyin ve cildinizin kurumasını bekleyin. Sonrasında Mirana krem den yeteri miktarda alıp (ilgili bölgenin ebadına göre değişir) cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın. Uygulamanın ardından cilt tarafından komple emilene kadar, yuvarlak masaj hareketleri ile ilgili bölgeye iyice yedirin. Bu uygulamayı tercihen günde 1 ya da en fazla 2 kez tekrarlayın.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde yer alan bileşenlere (kutusu üzerinde yazıldığı gibidir) karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Yan etki yapıp yapmadığını anlayabilmeniz için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına az bir miktar sürüp bekleyin. Herhangi bir ters durum (kızarıklık, kaşıntı, vb) olursa kullanmı bırakın ve ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Sonrasında bir uzmandan ya da doktordan destek alınız. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez ya da içilmez. Sadece cilt kremidir. Gözle ya da açık yaralarla temas ettirmeyiniz. Yanlışlıkla dahi temas olması durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Mirana Cilt Kremi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Kozmetik kremidir.


viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.