0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Super Viga 50000 Krem

Ürün Fiyatı: 189 TL

Sadece Hologramlı ürünleri satın alın!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilen Super Viga 50bin Krem içeriğinde ortalama 20-25 kullanıma yetecek kadar içerik yer almaktadır. Her bir kutu Super Viga 50000  kutusunun içeriği 15 ml dir.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen barındırmaktadır. İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Super Viga 50000 Krem, sadece beylerin kullanımına uygun olan üretilen 15 ml lik krem formunda bir üründür. Sadece ihtiyaç halinde kullanılan bir kremdir. Gündelik kullanıma uygun Değildir. İhtiyaç halinde ilgili bölgeye 2-3 dk. kadar masaj yaparak kullanılması önerilir. Kullanım esnasında ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Kullanımın ardından ilgili bölgeyi silmeyin, yıkamayın, temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride hafif kızarıklık, kaşıntı vb. yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Kullanımdan önce cildinizin Super Viga 50000 Kreme karşı alerjik olup olmadığını test etmek isterseniz el bileğinizin iç kısmına ufak bir miktar sürün ve bekleyin. Ters bir etkileşim olduğu an, kullanımı bırakın ve ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Açık yaralarla ya da göz ile temasından sakının. Yanlışıkla temas etmeniz durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Super Viga 50bin Krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.


viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.