0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

3 Adet Narcissa Afrika Sardunyası

Ürün Fiyatı: 559 TL

Afrika Sardunyası içerikli macun Narcissa dan sizlerle...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Genel olarak sigara içenlerin, öksürük ve mide sorunu yaşayanların, bronşit ve nefes darlığı olan kişilerin tercih ettikleri Narcissa Afrika Sardunyası, 240 ml lik kavanozlarda paketlenmiş ve potansiyel kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Narcissa Afrika Sardunyası, 240 gr lık kavanozlarda paketlenmiş ve gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Narcissa Afrika Sardunyası nın içeriğinde yer alan bileşenlerin tam listesi, imalatçı bilgileri (ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri), izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının tüketim esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutunun üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Erkek kadın farketmeksizin tercih ettikleri taktirde kullanabilecekleri şekilde unisex kullanıma uygun olarak imal edilen Narcissa Afrika Sardunyası ndan günde sadece iki kez tercihen sabah ve akşam tok karnına birer tatlı kaşığı (günde toplam 2 tatlı kaşığı) kullanınız. Kullanımın öncesinde macunu kavanozunda iyice karıştırmanızı öneririz. Kullandıktan sonra üzerine bir bardak ılık su içebilirsiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanımı gerektiren rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Narcissa Afrika Sardunyası kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.