0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

3 Kutu Narcissa Aserola Soft Jel - Aserola Hapı / Kapsül

Ürün Fiyatı: 859 TL

Unisex kullanıma uygun soft jel kapsül Aserola burada

ÜRÜN İÇERİĞİ

Aserola 30 Kapsül, unisex kullanıma uygun olarak imal edilen soft jel formunda bir üründür. Formülünde birbirinden farklı bir çok bileşen barındırmaktadır. Her bir kutu Aserola kapsül içerisinde 30 adet tek kullanımlık soft jel kapsül yer almaktadır. Her bir kutu Aserola soft jel hapı 1 aylıktır.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Aserola hapı ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.NASIL KULLANILIR?

Günde 1 kez kullanılması tavsiye edilen Aserola Kapsül, tercihen sabah kahvaltısından 15-20 dakika kadar önce yani aç karnınayken tüketiniz. Tercihen tüketimi her gün aynı saatlere denk getirmeye özen gösterin. Önerilen dozu aşmayın. Günde 1 adetten fazla Kullanmayın. Her kullanımda bol su ile tüketin. Eğer farklı bir ürün ya da ilaç kullanıyorsanız iki kullanım arası en azından bir kaç saat aralık vermeye özen gösterin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Aserola Soft Jel Kapsül kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile (emziren) hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışmak suretiyle ve onay almaları durumunda Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.