0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Entelex Saç Bakım Yağı - 2 Adet

Ürün Fiyatı: 129 TL

Hem beylerin hem de kadınların kullanımına uygun üretilen 150 ml Entelex saç bakım yağı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Entelex saç bakım yağı ambalajında 150 ml saç bakım yağı barındıran, hem kadınların hem de beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen bir üründür. Saça masaj yaparak iyice yedirerek kullanılması önerilen namı diğer Entelex saç bakım yağı kullanmaya başlamadan önce saçınızın temiz ve azda olsa nemli olmasına özen gösteriniz.

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Entelex saç bakım yağı nın kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Tercihen günde sadece bir kez avuç içinize 10 damla kadar damlatıp, saçlarda uygulamak istediğiniz bölgelere iyice yedirerek masaj yaparak uygulayın. Kullanım öncesinde ilgili bölgelerin temiz ve azda olsa nemli olmasına özen gösteriniz. Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Entelex Saç Bakım Yağı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.