0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Feridun Kunak Deniz Kadayıfı - 3 Kutu

Ürün Fiyatı: 239 TL

Unisex kullanıma uygun Ferdiun Kunak Deniz Kadayıfı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ukko Feridun Kunak Deniz Kadayıfı nın kutusunda 15 adet tek kullanımlık içerik bulunan ve unisex kullanıma uygun üretilen "macun" formudan bir üründür. Suya karıştırarak ya da direk ağız yolu ile tüketebilirsiniz.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Feridun Kunak Deniz Kadayıfı nın kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.

 

NASIL KULLANILIR?

İçeriğinde bir çok içerik barındıran Ukko Feridun Kunak Deniz Kadayıfı nın kutusunda 15 adet tek kullanımlık poşet karışım yer almaktadır. Hem hanımlar hem de beyler kullanabilirler. Düzenli kullanımı tavsiye edilen Ukko Feridun Kunak Deniz Kadayıfı akışkan formda hazırlanmıştır ve kullanıcısına 15 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır.

Feridun Kunak Deniz Kadayıfı kullanımı son derece pratiktir. Günde 1 kez 1 adet ortasından kırarak isterseniz suya karıştırıp isterseniz de direk ağız yolu ile tüketebilirsiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve direk güneş ışığından uzak saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullananlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda kullanımı bırakmanızı ve bir hekime ya da  uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Ukko Feridun Kunak Deniz Kadayıfı kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.