0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Kekreyemiştozu

Ürün Fiyatı: 79 TL

Hem beylere hem de hanımlara Kekreyemiş Tozu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ambalajında 20 tane 8 gr. lık tek kullanımlık poşet Kekreyemiştozu bulunmaktadır. Her bir kutusu, kullanan kişiye 10 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır.
Kekreyemiştozu içeriğinde bir çok farklı bileşen yer almaktadır.  Bu bileşenlerin tam listesi, kullanım şekli, izin numarası ya da ürününe göre imalat yeri / ithalatçı firma bilgileri, son kullanım tarihi ve dahası ambalajının üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Kekreyemiştozu, düzenli kullanımı önerilen ve gündelik kullanım için uygun olarak hazırlanan bir toz karışımdır.

Kekreyemiş Tozu ambalajında 10 gün kullanmaya yetecek kadar ürün bulunan (20*8 gram.) bir toz karışımdır. Günde 2 kez (ortalama 8 saat arayla) sabah ve akşam bir poşet Kekreyemiş tozu' nu bir kase yoğurda, bir bardak az yağlı süt ya da suya katıp karıştırarak yemeklerden 15-20 dakika kadar önce aç karnına tüketilmelidir. Önerilen şekilde tüketin, önerilen miktarı arttırmayın.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Kekreyemiştozu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

nealiyo.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.