0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Kral Bal Royal Honey

Ürün Fiyatı: 79 TL

Royal Honey, içerisinde 12 adet 10 ml lik tek kullanımlık ürün barındıran ve Türkiye' de sadece beylere özel olarak satışa sunulan bir üründür.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Royal Honey Bal içeriğinde biribirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Bu bileşenlerin listesi, kullanım şekli ve aklınıza takılabilecek daha birçok bilgi kutusu üzerinde yazılmaktadır.

Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olanlar tüketicilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kaldığınızda bir uzmandan ya da doktordan destek alınmasını tavsiye ederiz. Royal Honey ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

NASIL KULLANILIR?

Türkiye de sadece beylere yönelik olarak kullanılan Royal Honey i  gereksinimden yaklaşık 20-25 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) tek bir poşet şeklinde tüketin ve akabinde su için. Bir poşet tamamen tüketildikten sonra akabindeki 2 gün boyunca da farklı bir ürün ya da royalhoney balı kullanmanız gerekmez, kullanmayın.SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.