0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Aronia Ultra Panax Çay Hediyeli Set

Ürün Fiyatı: 99 TL

Çay Hediyeli Aronia Panax Ultra 4 * 30 Kapsül

ÜRÜN İÇERİĞİ

Unisex kullanıma uygun olarak üretilen Aronia Ultra Panax set içerisinde 4 kutu 30 kapsül ve 1 adet 30lu çay yer almaktadır. Düzenli kullanımı önerilen bu 5li set içerisinde ürün detay bilgileri aşağıda da açıklanacağı gibi kutu üzerinde yer almaktadır.

İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son tüketim ve imalat tarihleri gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Aronia Ultra Panax Set in kullanımı son derece basit ve pratiktir. Paket içerisinden çıkan her bir kutu Aroniaultra Panax hapı 15 günlüktür ve günde iki kez tok karnına kullanımı önerilmektedir. Set içerisindeki çaydan da günde bir kez tok karnına kullanmanız kafidir.

Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı konumda, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı almayacak bir konumda muhafaza etmenizi öneririz. İçerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı tavsiye ederiz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Aronia Ultra Panax Set içerisindeki hiçbir ürün  kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi gibi amaçlarla kullanılmamalıdır.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.